Basında Biz

AKSUVİTAL BİAKAF ŞURUP

Etkisi Güçlü Kendisi Doğal Biakaf

biakaf-instagram-post642.jpg

AKSUVİTAL YENİ ÜRÜNÜ BİAKAF’IN LANSMANINI YAPTI

Aksu Vital Tıbbi ve Aromatik Bitkiler Uzmanı Yeliz Yaman ‘’Mevsim geçişlerinde yaşanan hava değişiklikleri, özellikle kış aylarıyla birlikte görülen üst solunum yolları ile ilgili rahatsızlıklar her geçen gün artıyor. Kış aylarında solunum yollarını daha iyi korumamız gerekiyor.’’ dedi.

Yeni ürünleri Biakaf’ın içeriğine değinen Yaman ‘’ Biakaf, içeriğinde kekik, sinirli ot, mayıs papatyası ekstraktı, bal ve portakal aroması bulunduruyor. Aksu Vital Ar-Ge merkezinde geliştirilen Biakaf bitkisel ve doğal içeriği ile mevsimsel etkilere karşı güçlü takviye edici bir ürün. İyi bir enerji kaynağı olan bal ile birlikte kullanıldığında bu destek ve etki en yüksek noktasına çıkarılmış oluyor. İçeriğindeki portakal aroması ise hem faydaları bakımından hem de lezzet bakımından ürünün kullanımını kolaylaştıran bir başka özelliği'' olduğunu belirtti.

Yaman ‘’ Önlemlerimizi önceden alarak solunum yollarımızı daha iyi korumalıyız.  Kekik bu konuda iyi bir yardımcıdır. Yüz yıllardır takviye amacıyla yaygın olarak da kullanılmıştır. Biakaf yeni ve güçlü içeriği ile mukozayı kaplayan ince bir film tabaka oluşturarak bu gölgenin temizlenmesine yardımcı olur  ’’ dedi.

Biakaf'ın aksuvital.com, Aksu Vital satış noktaları ve aktarlardan rahatlıkla temin edilebileceğini ifade eden Yaman, Biakaf'ın çocukların ve yetişkinlerin kullanımına uygun olduğunu belirtti.