Haberler

2009 AB KALİTE ÖDÜLÜ Aksuvital in

Doğal gıda alanında 20 yıldır hizmet veren, ürettiği bitkisel ürünlerle “sağlıklı bir toplum” amaçlayan AKSUVİTAL, Cenevrede yapılan 27. Altın Kalite yarışmasında altın madalyaya; 1. Uluslararası Avrupa Birliği Kalite Zirvesi çerçevesinde “AB 2009 Kalite Ödülü”ne layık görüldü

abodul1.png

Doğal gıda alanında 20 yıldır hizmet veren, ürettiği bitkisel ürünlerle “sağlıklı bir toplum” amaçlayan AKSUVİTAL, Cenevrede yapılan 27. Altın Kalite yarışmasında altın madalyaya; 1. Uluslararası Avrupa Birliği Kalite Zirvesi çerçevesinde “AB 2009 Kalite Ödülü”ne layık görüldü.

Kalite ve inovasyon alanında sektörüne yıllardır liderlik yapan, farklı otoriteler tarafından her zaman ödüllendirilen ve ilklere imza atan AKSUVİTAL, şimdi de bayilerine verdiği inanılması güç hediyelerle bir ilki daha gerçekleştiriyor.

Dizüstü bilgisayardan seyahate, farklı marka ve modelde otomobillere kadar geniş bir hediye yelpazesini belli miktarlarda alım yapan bayilerine şartsız koşulsuz anında teslim eden AKSUVİTAL, “sağlıklı yaşam” konseptini yurt çapında yaygınlaştırmayı amaçlıyor. Kampanya dahilindeki arabalardan sahibini bulan biri çoktan yola koyuldu, diğer hediyeler de sabırsızlıkla sahiplerini bekliyor.

2000li yıllarla birlikte gözde olan “sağlıklı beslenme” eğilimlerine, 80li yıllardan itibaren yatırım yaparak Türkiyenin hizmetine sunan Aksu Vital, bu dev kampanyayla doğal ürünlerin kullanımında önemli bir adım daha atıyor.